Zbiórka zakończona, pomoc jedzie do uchodźców - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
25125
post-template-default,single,single-post,postid-25125,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Zbiórka zakończona, pomoc jedzie do uchodźców

Śpiwory, karimaty, koce termiczne, bieliznę termiczną, czapki, rękawiczki, szaliki, termosy, power banki, batony energetyczne, nutridrinki — zebrano dla uchodźców dzięki inicjatywie pomorskiego KOD.

Przez dwa tygodnie Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze w trosce o ludzi tułających się i umierających w lasach na granicy polsko-białoruskiej, aby pomóc im przetrwać w chłodzie, deszczu i przymrozkach, prowadził zbiórkę rzeczy, szczególnie przydatnych: śpiwory, karimaty, koce termiczne, bieliznę termiczną, czapki, rękawiczki, szaliki, termosy, power banki, batony energetyczne, nutridrinki.
Nasza zbiórka spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Nie tylko mieszkańcy Trójmiasta i okolic przynosili rzeczy, ale nawet osoby z województwa wielkopolskiego dostarczały dary kurierem.
Zbiórka jest zakończona! Rzeczy są posegregowane według rodzaju i przygotowane do przewiezienia w miejsce docelowe.
Chcieliśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki. Tym wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie wobec dramatu uchodźców. Za wasze wielkie serce i słowa wzruszenia, gdy przynosiliście rzeczy do biura pomorskiego KODu. Za to, że nie byliście obojętni wobec dramatu uchodźców na polsko-białoruskiej granicy. Wasza postawa przywraca wiarę w ludzi!