8. Krajowy Zjazd Delegatów KOD 19.06.2021 r. - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
23830
page-template-default,page,page-id-23830,page-child,parent-pageid-11260,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

8. Krajowy Zjazd Delegatów KOD 19.06.2021 r.

Na podstawie § 26 ust. 4 Statutu Komitetu Obrony Demokracji, Zarząd Główny zwołuje Krajowy Zjazd Delegatów na dzień 19 czerwca 2021 r.
Ze względu na panującą w Polsce epidemię Covid-19 Zarząd Główny zdecydował o przeprowadzeniu zjazdu w sposób zdalny, za pośrednictwem platformy internetowej http://posiedzenia.pl. Początek zjazdu zaplanowany jest na godz. 10:00. W przypadku braku kworum w tym terminie, drugi termin zjazdu wyznaczono na godz. 11:00. Zgodnie z § 26 ust. 6 Statutu, otwarcie zjazdu w drugim terminie nie wymaga kworum.


Na podstawie § 31 ust. 1 Statutu Zarząd Główny proponuje następujący porządek obrad:

  1. Rozpoczęcie obrad i stwierdzenie kworum przez przedstawiciela Zarządu Głównego
  2. Przyjęcie regulaminu obrad
  3. Wybór prezydium Zjazdu
  4. Przyjęcie porządku obrad
  5. Wybór komisji Zjazdu
  6. Informacja finansowa za rok 2020
  7. Prezentacja Zespołów Obywatelskich.
  8. Przyjęcie uchwał
  9. Wolne wnioski
  10. Zamknięcie obrad

Ponieważ Zjazd jest zwoływany jako zwyczajny, porządek obrad może być zmodyfikowany przez Zjazd na wniosek każdego delegata.


Jak się połączyć?

W ciągu najbliższych kilku dni wszyscy delegaci otrzymają na adres e-mail podany w deklaracji członkowskiej informację o sposobie logowania do platformy posiedzenia.pl. Platforma udostępnia możliwość transmisji głosu i obrazu oraz pozwala na przeprowadzenie głosowań jawnych i tajnych. Do połączenia może posłużyć smartfon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny wyposażony w kamerę, głośniki i mikrofon. Prosimy o zapoznanie się z załączoną instrukcją obsługi systemu. Zarząd Główny zorganizuje przed zjazdem serię posiedzeń treningowych, aby wszyscy delegaci mogli przetestować działanie systemu. Szkolenia będą się odbywać w grupach, a o ich terminach powiadomimy w osobnej wiadomości.
W razie problemów technicznych pomocy udzielą członkowie zarządu: Łukasz Szopa ([email protected], oraz Maciej Dudek ([email protected]).


Uchwały programowe i statutowe

Projekty uchwał prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres [email protected]. Przesłane elektronicznie projekty uchwał będą dostępne na stronie https://ruchkod.pl/KZD2021.

Z pozdrowieniami – Zarząd Główny KOD

DOKUMENTY: