Komitet Obrony Demokracji

ul. Górczewska 39, 01-144 Warszawa

NIP: 5252649748
KRS 0000604562

tel: 729 052 000
mail: [email protected]




NEWSLETTER

Regionalne oddziały stowarzyszenia - KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
19920
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19920,page-child,parent-pageid-63,eltd-cpt-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Regionalne oddziały KOD

Region dolnośląski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Krzysztof Niciejewski
Członkowie Zarządu Regionu: Małgorzata Lech-Krawczyk, Marek Mikrut, Bartek Nowotarski, Jolanta Zalewska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Grażyna Lange, Irena Maciuszonek-Czorycka, Izabela Zobel (przewodnicząca)
Regionalny Sąd Koleżeński: Joel Burnell, Urszula Kwiatkowska-Sznerch, Irena Szelągowska, Ryszard Ślęzak, Tadeusz Titow

Delegaci: Joel Burnell, Jacek Głomb, Anna Kowalczyk-Derlęga, Małgorzata Lech-Krawczyk, Krzysztof Niciejewski, Bartłomiej Nowotarski, Irena Szelągowska, Łukasz Szopa, Ludwik Turko, Tadeusz Waliczek, Andrzej Życiniec


Region kujawsko- pomorskie:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Aleksandra Solecka
Członkowie Zarządu Regionu: Helena Kopycińska, Jacek Kraśnicki, Jacek Krężelewski, Agata Musiał, Roman Piotrowski, Makary Wiskirski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Tomasz Janaszczak, Anna Maria Stawikowska, Izabela Wyciehowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Daniel Jędrzej, Anna Koprowicz, Irena Musielak, Andrzej Olszewski, Dariusz Pawlak

Delegaci: Andzela Cywińska, Tomasz Janaszczak, Helena Kopycińska, Jacek Kraśnicki, Jacek Krężelewski, Agata Musiał, Roman Piotrowski, Karol Słowiński, Aleksandra Solecka, Makary Wiskirski, Romana Zabłocka


Region lubelski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Magdalena Bielska
Członkowie Zarządu Regionu: Sylwia Bogusz, Anna Hostyńska, Grzegorz Kolek, Elżbieta Najmoła, Halina Szyłkajtis, Waldemar Zyglewski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marek Drwal, Adam Fijewski, Mirosława Małecka
Regionalny Sąd Koleżeński: Monika Henkiel, Anna Markowska, Maria Pudelska, Bożenna Wasilewska, Dariusz Włodarczyk

Delegaci: Magdalena Bielska, Sylwia Bogusz, Stanisław Dembowski, Monika Henkiel, Anna Hostyńska, Krzysztof Kamiński, Michał Klementowski, Maria Pudelska, Halina Szyłkajtis, Waldemar Zyglewski


Region lubuski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Dariusz Nocek
Członkowie Zarządu Regionu: Tatiana Sawicka (wiceprzewodnicząca), Elżbieta Sekular (skarbnik), Danuta Gryglik
Regionalna Komisja Rewizyjna: Janusz Czekaj, Wiesław Gryglik, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżeński: Maria Bżózka, Tadeusz Dokowicz, Elżbieta Motała, Janusz Piechowiak, Konrad Stanglewicz

Delegaci: Stanisława Gryglik, Wiesław Kotyza, Dariusz Nocek, Patryk Nowakowski, Tatiana Sawicka, Elżbieta Sekular, Irena Słowińska, Konrad Stanglewicz, Maciej Stawiarski, Józef Stężycki


Region łódzki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Mirosław Michalski
Członkowie Zarządu Regionu: Piotr Kłoda, Małgorzata Michalska, Jerzy Morka, Janusz Nagiecki, Dorota Pastusiak, Elżbieta Sardecka-Sokół, Katarzyna Witek.
Regionalna Komisja Rewizyjna: Jolanta Budzińska (przewodnicząca), Elżbieta Leśniowska, Lucyna Malska
Regionalny Sąd Koleżeński: Ewa Wąsak (przewodnicząca), Grażyna Kondraciuk, Jarosław Szczepaniak, Robert Szczerbaniak

Delegaci: Krzysztof Bronowski, Jolanta Budzińska, Krzysztof Dudek, Piotr Kłoda, Piotr Kujawiński, Małgorzata Michalska, Mirosław Michalski, Janusz Nagiecki, Elżbieta Sardecka-Sokół, Jarosław Szczepaniak, Katarzyna Witek


Region małopolski:

Przewodnicząca Zarządu: Ewelina Pytel
Członkowie Zarządu Regionu: Małgorzata Figa-Tomińska, Paweł Grabski, Fryderyk Zoll, Maciej Nalepa, Michał Zieleniewski, Elżbieta Talar-Suchan, Grzegorz Górski, Michał Różankowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Jolanta Kukucz, Wojciech Broniewski, Grzegorz Wiśniowski
Regionalny Sąd Koleżeński: Malgorzata Łużecka-Pawlik, Maria Noworol, Irena Chomin, Paweł Winsczyk, Michał Kisielewski

Delegaci: Rusłan Abdulla, Maciej Dudek, Małgorzata Figa-Tomińska, Adam Grobler, Piotr Kalista, Michał Leśniak, Maciej Nalepa, Piotr Pawłowski, Ewelina Pytel, Michał Różankowski, Michał Zieleniewski


Region mazowiecki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Jacek Grzegorz Wiśniewski
Członkowie Zarządu Regionu Mazowsze: Nathalie Bolgert, Jan Pietkiewicz, Andrzej Sławiński, Łukasz Wierzbowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mariola Kietlińska, Magda Lesiak, Agnieszka Stańska-Jędrych
Regionalny Sąd Koleżeński: Paulina Bojarska, Lidia Brzozowska, Konrad Kraszewski, Andrzej Wendrychowicz, Justyna Anna Wielemborek

Delegaci: Paulina Bojarska, Piotr Kaliszek, Krzysztof Król, Magda Lesiak, Kinga Łozińska, Jędrzej Ochremiak, Rafał Prygiel, Jan Rey, Zofia Sanejko, Andrzej Sławiński, Łukasz Wierzbowski, Jacek Grzegorz Wiśniewski


Region opolski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Małgorzata Besz – Janicka
Członkowie Zarządu Regionu: Adam Mazguła, Anna Bizoń-Zalewska, Barbara Skórzewska, Krzysztof Przejczowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mariola Majowicz, Beata Hartman, Maria Jakusz
Regionalny Sąd Koleżeński: Hanna Siuta, Tomasz Stochnial, Tadeusz Kuś, Magdalena Sygnatowicz, Maciej Sosiński

Delegaci: Małgorzata Besz-Janicka, Anna Bizoń-Zalewska, Adam Mazguła, Jacek Zalewski, Tadeusz Kuś, Maria Jakusz, Krzysztof Przejczowski, Bogumiła Dedyk-Drosik, Maciej Sosiński, Magdalena Sygnatowicz


Region podlaski:

Przewodnicząca Zarządu: Dorota Małgorzata Zerbst
Członkowie Zarządu Regionu: Grzegorz Gołębiowski, Jan Makar, Aldona Pogorzelska, Danuta Rybakowska, Teresa Elwira Śliwińska, Waldemar Żółtowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marek Epler, Romana Klemensowicz, Dorota Ławrowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Kraśnicka, Krystyna Maliszewska, Kazimierz Płazak, Marzena Rutkowska, Marek Szulc

Delegaci: Andrzej Bański, Marek Epler, Grzegorz Gołębiowski, Dorota Ławrowska, Jan Makar, Danuta Rybakowska, Marek Szulc, Elwira Śliwińska, Andrzej Witkowski, Dorota Zerbst


Region podkarpacki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Mariusz Szewczyk
Członkowie Zarządu Regionu: Sylwia Barnett, Robert Burek, Witold Domański, Bogusław Kmieć, Adrian Krzanowski, Jacek Kwiatkowski, Irena Paterek, Dariusz Wojakowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Maria Mitręga, Janusz Rzepka, Marek Szal
Regionalny Sąd Koleżeński: Zbysław Czehak, Iwona Dorotiak, Stanisława Gładysz, Anna Knap, Marek Motyka

Delegaci: Sylwia Barnett, Robert Burek, Witold Domański, Bogusław Gładysz, Jakub Karyś, Jacek Kwiatkowski, Irena Paterek, Mariusz Szewczyk, Piotr Walczyk, Dariusz Wojakowski


Region pomorski:

Przewodnicząca: Ewa Topór-Nawarecka
Wiceprzewodnicząca: Rafalak Sława
Wiceprzewodniczący: Mirek Przylipiak
Sekretarz: Elżbieta Wieczorek
Skarbnik: Kamila Kazior
Członkowie zarządu: Małgorzata Antuszewicz, Michał Piotr Szulc, Jurek Bałka
Regionalna Komisja Rewizyjna: Zygmunt Czapluk, Hanna Kołodziejczyk, Tomasz Wawrzko
Regionalny Sąd Koleżeński: Beata Banach, Andrzej Kupidura, Agnieszka Pęksyk, Paweł Popielarski, Agnieszka Zawadzka

Delegaci: Jerzy Bałka, Zygmunt Czapluk, Piotr Kuropatwiński, Piotr Mysliwy, Damian Schwimmer-Nawarecki, Beata Pawlik, Sława Rafalak, Ewa Topór-Nawarecka, Beata Trybuła, Marek Weryszko, Tadeusz Wróblewski


Region śląski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Włodzimierz Gidziela
Irena Janson, Aleksandra Pilc, Grzegorz Zemełka, Barbara Zygmańska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Grzegorz Markiewicz, Henryk Mizerski, Łucja Sznober
Regionalny Sąd Koleżeński: Andrzej Borsuk, Maria Caba, Anna Lasek-Starzec, Grzegorz Pelc, Teresa Waligóra

Delegaci: Andrzej Borsuk, Jadwiga Hylińska, Wojciech Ciszewski, Piotr Fuglewicz, Włodzimierz Gidziela, Halina Kantor, Anna Lasek-Starzec, Grzegorz Pelc, Łucja Sznober, Grzegorz Zemełka, Barbara Zygmańska


Region świętokrzyski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Lidia Palacz
Członkowie Zarządu Regionu: Małgorzata Tomicka, Jarosław Gałkiewicz, Alina Bunzel, Włodzimierz Magdziarz, Marek Mazurek, Andrzej Stróżyk
Regionalna Komisja Rewizyjna: Maria Werpachowska, Katarzyna Brudnik, Bogusław Krzysztofik
Regionalny Sąd Koleżeński: Stanisław Marek Skopowski, Elżbieta Cichopek, Paweł Nyczaj, Jerzy Burczyn, Jerzy Chabocki

Delegaci: Stanisław Adamski, Jerzy Burczyn, Izabella Jaros, Włodzimierz Magdziarz, Marek Mazurek, Krzysztof Palacz, Lidia Palacz, Edward Rzepka, Monika Szafraniec, Piotr Szafraniec


Region warmińsko-mazurski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Marta Kamińska
Członkowie Zarządu Regionu: Małgorzata Siniakiewicz – wiceprzewodnicząca, sekretarz, Jolanta Jaczewska- skarbnik
Regionalna Komisja Rewizyjna: Halina Bumbul, Barbara Radzik, Mariola Zamojska
Regionalny Sąd Koleżeński: Teresa Kowalska- Wojniusz, Teresa Wilkaniec, Jan Płoński, Jerzy Walasek, Jan Wiszowaty

Delegaci: Halina Bumbul, Barbara Lejszo, Marta Kamińska, Ludmiła Kręczkowska, Beata Kurowicak, Magdalena Milbrat- Pyżyńska, Małgorzata Siniakiewicz, Teresa Wilkaniec, Mariola Zamojska, Jan Wiszowaty


Region wielkopolski:

Przewodniczący Zarządu: Sławomir Majdański
Członkowie Zarządu Regionu: Beata Krajewska (zastępca Przewodniczącego), Michał Witkowski (zastępca Przewodniczącego), Aleksandra Różańska (skarbnik), Marika Jęczmionka (sekretarz), Małgorzata Hasiak, Paweł Norbert Strzelecki
Regionalna Komisja Rewizyjna: Ewa Klockiewicz – Kamińska, Hanna Wawrzyniak, Renata Wilga
Regionalny Sąd Koleżeński: Grażyna Maria Ciesielska, Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Piotr Pilarski, Krystyna Rygiel

Delegaci: Piotr Gąsiorowski, Iwona Janicka, Marika Jęczmionka, Beata Krajewska, Marek Krajewski, Sławomir Majdański, Marek Mondry, Piotr Pilarski, Aleksandra Różańska, Tomasz Wasiak, Michał Witkowski


Region zachodniopomorski:

Zarząd Regionu (komisaryczny):

Łukasz Szopa – p.o. przewodniczącego
Filip Malejewski
Piotr Pietrusiński – sekretarz
Tomasz Rogowski
Maciej Sumara
Ludmiła Szymaniak – skarbnik

adres mailowy: [email protected]

Regionalna Komisja Rewizyjna: Bernard Andrejczuk, Waldemar Jankowski
Regionalny Sąd Koleżeński: Barbara Eiding, Mikołaj Marecki, Łukasz Olejnik, Barbara Pyć-Podlewska, Marek Stojak

Delegaci: Magdalena Filiks, Magdalena Kubiak-Jacura, Mikołaj Marecki, Łukasz Olejnik, Ewa Pietrusińska, Piotr Pietrusiński, Maciej Tomasz Rogowski, Anna Rybakiewicz, Maciej Sumara, Krzysztof Ulanowski, Anita Zdrojewska-Lichosik

KOD łączy, nie dzieli