Pakiety z pomocą jadą do strefy stanu wyjątkowego - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
25132
post-template-default,single,single-post,postid-25132,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Pakiety z pomocą jadą do strefy stanu wyjątkowego

Pierwsza partia pakietów ratunkowych dla uchodźców zebranych dzięki inicjatywie świętokrzyskiego KOD ruszyła nad granicę z Białorusią. „Nie możemy patrzeć bezczynnie na ludzkie cierpienie i śmierć. Każda nawet niewielka pomoc może zapewnić przetrwanie podczas coraz bardziej mroźnych nocy” – piszą organizatorzy.

W piątek 29.10.2021 pierwsza skompletowana partia pakietów ratunkowych wyruszyła do strefy stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią. Do przygotowania kolejnych 10 zestawów ratunkowych brakuje jeszcze około 600 zł. Prosimy o wsparcie i udostępnienie zrzutki.
Organizacje charytatywne wspólnie z sympatykami świętokrzyskiego KOD-u zorganizowali zbiórkę na pakiety ratunkowe dla uchodźców przy granicy polsko-białoruskiej.
Kiedy w naszym kraju panuje stan wyjątkowo nieludzki, nie możemy patrzeć bezczynnie na ludzkie cierpienie i śmierć. Każda nawet niewielka pomoc może zapewnić przetrwanie podczas coraz bardziej mroźnych nocy spędzanych w lesie przez osoby dorosłe i dzieci, które polskie i białoruskie służby wzajemnie wypychają za otoczone drutem kolczastym granice.
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/dxsspv