Wolne Sądy, Wolni Ludzie - spotkanie otwarte w Słupsku - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14207
post-template-default,single,single-post,postid-14207,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wolne Sądy, Wolni Ludzie – spotkanie otwarte w Słupsku

KOD Pomorskie zaprasza na spotkanie dyskusyjne organizowane w Słupsku pod hasłem: „Ustawy prezydenckie szansą czy zagrożeniem dla wymiaru sprawiedliwości?”. Spotkanie odbędzie się 20.10.2017 (piątek) o godz. 18.00 w Słupsku (ul. Niedziałkowskiego 6, aula SCOPiES).

Zapraszamy wszystkich na spotkanie otwarte w sprawie #WolneSądy i#WolniLudzie. O ustawach prezydenckich opowiadał będzie dr Bartosz Fieducik.
Zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych na rozmowę o przyszłości polskiego sądownictwa i trójpodziału władzy. Pojawiają się nowe projekty – jest o czym rozmawiać. Nie tylko o procesie ustawodawczym, ale również o tym, co można zrobić, by nasze – polskie – słupskie sądy działały sprawniej i były bardziej przyjazne dla Obywateli. Liczymy na Państwa obecność i Państwa głos.

Zapowiedź wydarzenia na FB.