Szczecinianie solidarni z Marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
19504
post-template-default,single,single-post,postid-19504,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Szczecinianie solidarni z Marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim

W dniach 17-20 stycznia br. członkowie Komitetu Obrony Demokracji wraz z członkami stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” na ulicach Szczecina i przed szpitalem w Zdunowie zbierali podpisy popierające, a przede wszystkim wspierające Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.
W sumie w ciągu kilku godzin zebrano ok. 2000 podpisów.
Żadna inna zbiórka podpisów nie cieszyła się wcześniej takim zainteresowaniem! Szczególnie chętnie podpisywali się lekarze i pacjenci szpitala Zdunowie, ale też ratownicy medyczni i zwykli mieszkańcy, którzy chcieli wyrazić swoje wsparcie i solidarność z Marszałkiem, a zarazem zaprotestować przeciw kampanii nienawiści prowadzonej wobec Marszałka przez polityków obozu władzy i media publiczne.
W dniu 02.02.2020 osoby zbierające podpisy uroczyście wręczyli tablice pamiątkowe wraz z listami poparcia Marszałkowi w jego biurze senatorskim.
Przewodnicząca KOD w zachodniopomorskim Anita Zdrojewska przekazała Marszałkowi również uchwałę, którą przez aklamację podjął ostatni Walny Zjazd Członków KOD Regionu Zachodniopomorskiego, w dniu 25 stycznia 2020r.
-> tekst uchwały w formacie pdf ->-> Uchwała II Zwyczajnego Regionalnego Walnego Zebrania Członków KOD Regionu Zachodniopomorskiego z dnia 25 stycznia 2020 r.
w sprawie udzielenia wsparcia i wyrażenia solidarności z Marszałkiem Senatu RP
Tomaszem Grodzkim