Promocja OKW z wyborami Miss Cedzyny w tle - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31074
post-template-default,single,single-post,postid-31074,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Promocja OKW z wyborami Miss Cedzyny w tle

Tym razem z PIKODEM postanowiliśmy wyjść z miasta do odpoczywających mieszkańców. Promocję Obywatelskiej Kontroli Wyborów zrobiliśmy podczas niedzielnego festynu nad popularnym podkieleckim zalewem w Cedzynie.

Niedzielny PIKOD Wybory bez picu (30.07.2023) nad zalewem w Cedzynie trafił na bardzo przyjemną pogodę. Było 23°C, nie padało, a wszytko do w pięknej okolicy. Były ulotki, wizytówki i przyjazne rozmowy o Obywatelskiej Kontroli Wyborów.
Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili zainteresowanie dołączeniem do społecznych obserwatorów wyborów. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w promocję kontroli wyborów – Nowa Generacja Świętokrzyskie, FMS Świętokrzyskie, Pokolenie2050 Polska 2050 Świętokrzyskie i oczywiście niezawodnym członkom i członkiniom KOD-Świętokrzyskie.
A wszystko zaczęło się od zabawnego nieporozumienia. Do naszej organizatorki ze strony KOD, członkini zarządu regionu KOD Aliny Bunzel zadzwonił policjant z pytaniem o… wybory Miss Cedzyny. Bo takie wybory też się odbywały podczas festynu, a policjantowi pomylili się organizatorzy.

Foto: Marek Mazurek i Jerzy Burczyn