PIKOD & OKW w Tczewie - 20.08.2022 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27593
post-template-default,single,single-post,postid-27593,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD & OKW w Tczewie – 20.08.2022

Za nami już piąty wyjazd w ramach #ObywatelskaKontrolaWyborów oraz #PIKOD.W sobotę 20 sierpnia 2022 odwiedziliśmy Tczew.

Nasz zakodowany namiot rozstawiliśmy w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w soboty – Targowisku Manhattan.
Dołączyli do nas przedstawiciele prodemokratycznych partii: #PSL Paweł Cywiński i #NowaLewica Iwona Ochocka – działalność publiczna #JerzyŚnieg oraz posłanka Lewicy#BeataMaciejewska, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie i dostarczone egzemplarze Konstytucji.

Tradycyjnie rozdawaliśmy przechodniom #Konstytucję oraz ulotki dotyczące #OKW. Zachęcaliśmy do rejestracji na obserwatora wyborczego na stronie: www.okw.info.pl Przeprowadziliśmy wiele rozmów z mieszkańcami o ich problemach, przede wszystkim finansowych, o stale rosnących cenach żywności. Wielu mieszkańców skorzystało z „wolnego mikrofonu” i wyraziło głośno swoje opinie o bolączkach dnia codziennego. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko, gdzie można było własnoręcznie pomalować koszulkę lub ekotorbę w prodemokratyczne i proekologiczne hasła.
——————-
🟠Dołącz do Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Jako aktywni obywatele weryfikujemy sposób przeprowadzenia i wyniki wyborów niezależnie od oficjalnego, państwowego
systemu wyborczego.
➡Zarejestruj się na okw.info.pl/rejestracja