PIKOD & OKW w Sopocie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27430
post-template-default,single,single-post,postid-27430,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD & OKW w Sopocie

W sobotę 23 lipca zawitaliśmy z naszym PIKOD-em i OKW do kolejnego pięknego miasta – Sopotu.

Sopot jest miejscowością licznie odwiedzaną przez turystów z Polski i dlatego postanowiliśmy zainteresować wakacyjnych spacerowiczów Obywatelską Kontrolę Wyborów. Przy dźwiękach muzyki malowaliśmy koszulki, rozdawaliśmy ulotki i egzemplarze KONSTYTUCJI, której poszło ponad sto egzemplarzy. Jak zawsze, dużym zainteresowaniem cieszyło się właśnie malowane koszulek – „Lubię las” – pomorski patent napisu, w miejsce ośmiu gwiazdek i jak zawsze „KONSTYTUCJA”. Rozdaliśmy też wiele ulotek informujących jak zostać aktywnym obywatelem, dołączając do Obywatelskiej Kontroli Wyborów.
Czy udało nam się zasiać ziarno zapisania się na obserwatora, tego nie wiemy, ale zainteresowania tematem i deklaracji niektórych odwiedzających nasz namiot, nie brakowało.
#ObywatelskaKontrolaWyborów
#KOD
#KomitetObronyDemokracji
#KomitetObronyDemokracjiRegionPomorski