Loteria KOD dla WOŚP - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
26026
post-template-default,single,single-post,postid-26026,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Loteria KOD dla WOŚP

Już po raz piąty świętokrzyski Komitet Obrony Demokracji organizuje loterię, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla WOŚP. W tym roku zbiórka fantów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Otrzymaliśmy kilkaset fantów — co drugi los będzie losem wygranym.

Finał WOŚP już w niedzielę 30 stycznia 2022 roku, tym razem pod hasłem „Przejrzyj na oczy!”. Zbieramy pieniądze na sprzęt okulistyczny, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji od założenia Stowarzyszenia, czyli 2015 roku wspiera WOŚP. W tym roku Świętokrzyski KOD już po raz piąty organizuje LOTERIĘ, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla WOŚP. Fanty na tę LOTERIĘ dla WOŚP dostarczają członkowie i sympatycy KOD. W tym roku zbiórka fantów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Otrzymaliśmy kilkaset fantów — co drugi los będzie losem wygranym! Do wygrania są m.in. zestawy karafek i szklanek, książki, płyty CD Radia Nowy Świat, voucher rodzinny na przejazd tyrolką na kieleckiej Kadzielni, kosmetyki, słodycze, zestaw porcelanowy do herbaty, długopisy, odblaski, klapaczki. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Państwo Danuta i Ryszard Ćwiąkalscy ofiarowali cztery monety kolekcjonerskie. Za zgodą ofiarodawców komplet tych czterech monet przeznaczyliśmy na licytację dla WOŚP na Allegro.
https://allegro.pl/oferta/11721948945

Udostępniajcie ten link, gdzie się da! Sie ma link, sie udostępnia!

Bądźmy hojni, licytujmy. Zapraszamy na LOTERIĘ KOD dla WOŚP, namiot stanie na kieleckim Rynku w niedzielę 30 stycznia, od godz. 11 do ostatniego sprzedanego losu. Podczas ostatniej loterii wszystkie losy zostały wyprzedane do godziny 15.


Ubiegłoroczna loteria KOD na kieleckim Rynku


Monety kolekcjonerskie na licytacji WOŚP