Komunikat KOD w sprawie szczytu NATO - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11073
post-template-default,single,single-post,postid-11073,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Komunikat KOD w sprawie szczytu NATO

Komitet Obrony Demokracji

Komitet Obrony Demokracji z wielką radością i nadzieją wita rozpoczynający się w Warszawie szczyt NATO,  zjazd przywódców demokratycznych państw, które zjednoczyły się, by wspólnie dbać o bezpieczeństwo swych członków, ale także by bronić wspólnie wyznawanych wartości.
Mamy nadzieję, że warszawskie obrady uściślą i rozszerzą decyzje podjęte przed dwoma laty w Newport, czyli doprowadzą do rzeczywistej fizycznej obecności poważnych sił sojuszu na wschodniej flance sojuszu, w tym w Polsce.
Bezpieczeństwo Polski to sprawa wspólna dla wszystkich mieszkańców naszego kraju, niezależnie od dzielących nas różnic politycznych. Komitet Obrony Demokracji, masowy ruch społeczeństwa obywatelskiego, popiera wszelkie działania, które służą bezpieczeństwu naszego kraju. Stąd wynika poparcie dla zapowiadanych decyzji Sojuszu Północnoatlantyckiego, jak też  dla działania na rzecz wzmacniania Unii Europejskiej, organizacji mającej wymiar nie tylko gospodarczy, ale także ważnej z punktu widzenia bezpieczeństwa Europy i Polski.

Zarząd Główny KOD