Dziękujemy za Marsz Wolności - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
12512
post-template-default,single,single-post,postid-12512,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Dziękujemy za Marsz Wolności

Koleżanki i Koledzy,
Koderki i Koderzy,
Najserdeczniej i ze szczerego serca dziękujemy za masowy, wspaniały udział w Marszu Wolności, za entuzjazm, za wysiłek, za hasła i transparenty, za to, że kolejny raz dzięki Wam Komitet Obrony Demokracji pokazał swoją siłę i żywotność, wbrew wizjom pesymistów i krakaniu PiS-owskiej propagandy.
Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich uczestników tego wspaniałego wydarzenia, ale szczególnie dla tych, którzy musieli pokonać setki kilometrów – do i z Warszawy – by dać świadectwo swojego zaangażowania w obronę demokracji w Polsce.
Warto było! Wasz wysiłek widziała cała Polska i kłamcy z PiS-u musili znów rzucić się do fałszowania obrazu sobotniego marszu i wymyślania absurdalnych danych liczbowych. Wy sami wiecie najlepiej, jak wielki, niespotykany od dawna tłum Polek i Polaków znów zademonstrował w Warszawie swoją wolę i nieugiętą postawę. I Wy będzie najlepszymi ambasadorami tej wieści.
Dziękujemy też wszystkim tym, którzy nie mogli być w Warszawie, ale wspierali swoje koleżanki i kolegów serdecznym słowem i baczną obserwacją Marszu w uczciwych mediach.
Znów szliśmy w jednym ogromnym Marszu ramię w ramię z ludźmi z różnych partii, stowarzyszeń i grup. Znów pokazaliśmy, że możemy na co dzień się różnić i spierać, ale kiedy przychodzi chwila próby, potrafimy się zjednoczyć i wspólnie pokazać prawdziwe oblicze Polski: ojczyzny ludzi dumnych, odważnych i walczących o swoje niezbywalne prawa.
Dziękujemy!
Zarząd Główny Komitetu Obrony Demokracji