Dziękujemy Staszku! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27885
post-template-default,single,single-post,postid-27885,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Dziękujemy Staszku!

W środę 31 sierpnia członkowie i sympatycy świętokrzyskiego KOD wzięli udział w nieformalnym spotkaniu integracyjnym. Przygotowaliśmy niespodziankę dla Stanisława Adamskiego, w podzięce za sprawne kierowanie Stowarzyszeniem w poprzedniej kadencji.

Chociaż od zmian władz Regionu Świętokrzyskiego Komitetu Obrony Demokracji już parę tygodni upłynęło, na podziękowania nigdy nie jest za późno. Na nieformalnym spotkaniu członków i sympatyków KOD odchodzący przewodniczący regionu Stanisław Adamski otrzymał od nas oprawione zdjęcie i kartkę podpisaną przez zgromadzonych. Napisaliśmy na niej: „Staszku, z podziękowaniami za zaangażowanie obywatelskie i obronę wartości demokratycznych, Przyjaciele z KOD-Świętokrzyskie”.

– Bardzo dziękuję, jestem mile zaskoczony. Teraz odpoczywam po intensywnej pracy w zarządzie regionu, ale oczywiście w KOD pozostaję i dalej bronię demokracji, ile mam tylko sił — skomentował Staszek, po odebraniu prezentów.

Spotkanie odbyło się w restauracji Ferment Neobistro.