Happening - testujemy gdańską ławeczkę - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27898
post-template-default,single,single-post,postid-27898,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Happening – testujemy gdańską ławeczkę

Nareszcie i Gdańsk doczekał się ławki „Z Polską Flagą”.

Stanęła na placu przed Muzeum II Wojny Światowej. 8 września wybraliśmy się na niej usiąść, przeczytać regulamin, upiększyć wielką flagą Unii Europejskiej i naszą KOD-ową oraz hasłami.
Zaskoczyła nas swoim wyglądem, bo podest od frontu miała przemalowany został z niebieskiego na popielaty. Przeczytaliśmy regulamin użytkowania! Nie do końca się do niego stosowaliśmy, ale przestrzegaliśmy, aby nie siedziało na niej więcej aniżeli trzy osoby równocześnie. Z regulaminu dowiedzieliśmy się, że ławka to instalacja przeznaczona do rekreacji i wypoczynku. Z niej miał się rozpościerać cudowny widok na okolicę, ale w przypadku Gdańska, nie spełnia ona tej obietnicy. Zrobiona ze sklejki, zdecydowanie nie przez fachowca. Oprócz nas nie było chętnych do siedzenia. Ale my sobie posiedzieliśmy, bo kto zmęczonemu zabroni odpocząć!