Debaty na targowiskach - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27920
post-template-default,single,single-post,postid-27920,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Debaty na targowiskach

Koniec lata i ciepła część jesieni to dobry czas, żeby, korzystając z pogody, spotkać się i na świeżym powietrzu, w szerokim gronie, porozmawiać o sytuacji w Polsce.

Zwłaszcza wobec coraz większych obaw o ceny, energię, możliwości ogrzewania zimą, ale też stan szkół i ochrony zdrowia.

Dlatego Komitet Obrony Demokracji, wraz z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej, Polski 2050, Nowej Lewicy, Partii Razem, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Zielonych i Inicjatywy Polskiej zaprasza do rozmów na małopolskich targowiskach.

Przez kolejne tygodnie będziemy tam, gdzie koncentruje się życie codzienne wielu miejscowości, będziemy zapraszać do publicznej dyskusji na najważniejsze tematy, pytając o nie polityków różnych partii.

Kolejne dyskusje będą anonsowane i udostępniane poprzez wydarzenie na Facebooku.

____

Jeśli mieszkasz w małej lub średniej miejscowości i chciałbyś pomóc w organizacji takiej dyskusji u siebie — napisz do nas na adres: [email protected]