Wyroki TK opublikowane - PiS się cofa! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
16875
post-template-default,single,single-post,postid-16875,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wyroki TK opublikowane – PiS się cofa!

Drodzy Przyjaciele,
Wszyscy, dla których wartości konstytucyjne są ważne, a przede wszystkim Wy, którzy poświęciliście choćby godzinę na utrzymanie pikiety, która niezłomnie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu od 818 dni domagała się „niezwłocznej publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca 2016″!
Po 818 dniach nieustannego trwania przed oknami Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z hasłami przypominającymi urzędnikom, interesantom i gościom o łamaniu prawa przez Premiera – PiS SIĘ COFA!
Publikacją wyroków Trybunału Konstytucyjnego PiS przyznaje się do winy, choć oczywiście sam ten fakt nie naprawi wyrządzonych szkód w porządku prawnym. Działania PiS niszczą podstawowe reguły państwa prawa.
Przyjdzie czas, kiedy za te działania postawimy winnych przed niezawisłym i niezależnym sądem. Nadal będziemy walczyć o to, by w Polsce obowiązywały zasady państwa prawnego!
PiS wypaczył znaczenie terminu „niezwłocznie”, w ich wykonaniu oznacza to 818 dni! Odejdziemy stąd z satysfakcją, że PiS został zmuszony do publikacji.
Nadszedł czas na podziękowanie wszystkim, którzy poświęcili swój czas, siły i energię na trwanie tego „wyrzutu sumienia władzy”.
Ze względu na fakt, że wielu pikietujących jest rozsianych po całej Polsce zdecydowaliśmy się zorganizować wydarzenie kończące pikietę, w czwartek 7 czerwca 2018 o godzinie 19.00 przed Puczepą (Al. Ujazdowskich 1/3).
Zapraszamy wszystkich dyżurujących (Straceńców/Puczeparian) i wszystkich przyjaciół pikiety.

#LicznikHańby #Presjamasens #818

Wyroki TK opublikowane – PiS się cofa!
Warszawa, Al. Ujazdowskich 1/3 (pod Puczepą)
07.06.2018 (czwartek), godz. 19.00
Strona eventu >>>
Oświadczenie KOD w tej sprawie:
Na straży wartości konstytucyjnych będziemy stali tak długo, aż zwyciężymy