Wymień torbę na poglądy - zakończenie projektu Manifestacje.pl - Gdańsk 02.07.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30852
post-template-default,single,single-post,postid-30852,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wymień torbę na poglądy – zakończenie projektu Manifestacje.pl – Gdańsk 02.07.2023

W niedzielę 2 lipca przy Fontannie Neptuna w Gdańsku wydarzenie „Wymień torbę na poglądy” zakończyło projekt Manifestacje.pl.
 Uczestnicy warsztatów projektu, z organizacji działających na terenie Gdańska oraz członkowie Komitetu Obrony Demokracji, biorący udział w projekcie, na wydarzeniu wyrazili swoje poglądy na tematy prezentowane hasłami na materiałowych torbach. Torba miała zachęcać do angażowania się w rozmowę, dzielenia się poglądami, a przede wszystkim do tworzenia atmosfery dialogu ze słuchaczami.
Tematy były różnorodne: ochrona środowiska, świeckie państwo, ochrona lasów, godne życie zwierząt, wolność osobista na każdym poziomie, wybory parlamentarne i Obywatelska Kontrola Wyborów.
 Torby materiałowe, malowane własnoręcznie przez uczestników warsztatów, rozdawane na wydarzeniu były opatrzone hasłami: ROZMAWIAJMY, ZWIERZĘ TO ISTOTA, LUBIĘ LAS, KONSTYTUCJA, ŚWIECKIE PAŃSTWO, wpisały się również w obchodzony w dniu 3 lipca Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych.
Tak zakończył się bardzo ciekawy projekt, dający uczestnikom wiedzę związaną z organizowaniem manifestacji, uczący odwagi do samodzielnego wypowiadania i obrony własnego poglądu, jak również integrujący osoby z różnych ugrupowań Gdańska. Nas, członków pomorskiego #KOD cieszyło, że w projekcie wzięły udział osoby młode z innych ugrupowań, z którymi bardzo dobrze się pracowało.
.
Link do wydarzenia na żywo https://fb.watch/lxfckkSpTI/
.
.