Wybory bez picu - PIKOD i OKW w Gdańsku - 01.07.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30838
post-template-default,single,single-post,postid-30838,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wybory bez picu – PIKOD i OKW w Gdańsku – 01.07.2023

W ramach promocji Obywatelskiej Kontroli Wyborów oraz PIKOD, w sobotę 1 lipca 2023, już po raz kolejny rozstawiliśmy nasz zaKODowany namiot, tym razem w Gdańsku na Długim Targu.

Wielu zainteresowanym osobom rozdawaliśmy Konstytucję, a przede wszystkim ulotki dotyczące OKW, informując o możliwości kontroli przebiegu wyborów parlamentarnych i rejestracji na obserwatora/rkę na stronie okw.info.pl . Przeprowadziliśmy wiele rozmów z mieszkańcami/nkami i turystami/kami.

Rozmowy na ogół były przyjazne, ale nie obyło się bez kilku trudnych rozmów, gdzie m.in. kolega po dwu godzinnej konwersacji zdołał przekonać i zainteresować naszym działaniem przeciwnika obozu „totalnej opozycji”. Na tyle został on przekonany co do naszych działań, że zakupił nasz album wydany na pięciolecie KOD 🙂 i poprosił o garść ulotek OKW dla swoich sąsiadów. Odbyliśmy też rozmowy z młodymi ludźmi, które zawsze nas cieszą.

Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko, na którym można było otrzymać różne gadżety związane z KOD oraz UE, można było zaopatrzyć się w eko torby z proobywatelskimi i proekologicznymi hasłami, między innymi LUBIĘ LAS.


Zapraszamy na relację: https://www.facebook.com/kodpomorze/videos/990307032422339


 

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.