Wszystkie losy sprzedane, 13.000 zł na WOŚP - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
26106
post-template-default,single,single-post,postid-26106,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wszystkie losy sprzedane, 13.000 zł na WOŚP

Wszystkie losy sprzedane, 6 tysięcy złotych z loterii na WOŚP, w sumie ok. 13 tysięcy złotych – to wynik niedzielnej loterii charytatywnej i zbiórek Komitetu Obrony Demokracji.

Świętokrzyskiemu KOD po raz kolejny udało się sprzedać wszystkie losy, jakie tradycyjnie przygotował na loterię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co drugi los wygrywał. Fanty na loterię były podarowane, a cały dochód 6 tys. zł – przeznaczony na WOŚP.
Biały namiot z loterią KOD był pierwszą w dniu finału WOŚP atrakcją na kieleckim Rynku i jednymi z pierwszych darczyńców byli… sami wolontariusze. Z czasem do namiotu już ustawiała się kolejka.
Działacze i sympatycy KOD zbierali również datki do puszek.
Za 150 zł została sprzedana, również ofiarowana przez KOD replika pistoletu na aukcji w Domu Środowisk Twórczych. Za 255 zł wylicytowana została kolekcja monet w licytacji na Allegro. P.o. przewodniczącego Regionu Świętokrzyskiego KOD Stanisław Adamski jako jedyny wolontariusz oprócz tradycyjnej puszki miał przenośny terminal płatniczy. Datki na WOŚP można było wpłacać za pomocą kart płatniczych i smartfonów. W sumie działacze i sympatycy świętokrzyskiego KOD zebrali w niedzielę w Kielcach ok. 13 tysięcy złotych.
Sie ma!