Wspieramy kandydatów Paktu Senackiego - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31556
post-template-default,single,single-post,postid-31556,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wspieramy kandydatów Paktu Senackiego

Komitet Obrony Demokracji zachęca do głosowania na kandydatów partii demokratycznych. W przypadku Senatu wybór jest prosty — w woj. świętokrzyskim mamy trzech kandydatów na trzy miejsca w Senacie, popieranych przez wszystkie demokratyczne partie w ramach Paktu Senackiego 2023.

Komitet Obrony Demokracji zachęca do głosowania na kandydatów z komitetów wyborczych reprezentujących demokrację, czyli wspólnych kandydatów Paktu Senackiego. Mamy ich trzech i tyle miejsc w Senacie przypisanych jest dla woj. świętokrzyskiego. W Kielcach i powiecie kieleckim jest to Henryk Milcarz, w powiatach koneckim, jędrzejowskim, pińczowskim, kazimierskim, buskim, staszowskim — Edmund Kaczmarek, w powiatach skarżyskim, starachowickim, ostrowieckim, opatowskim, sandomierskim — Piotr Dasios.
Tylko wspólnie obronimy demokrację, praworządność, wolność. Października piętnastego pogonimy Kaczyńskiego!

 

Kandydaci Paktu Senackiego 2023 w woj. świętokrzyskim. Od lewej: Piotr Dasios, Edmund Kaczmarek i Henryk Milcarz