Warsztaty w biurze KOD - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27514
post-template-default,single,single-post,postid-27514,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Warsztaty w biurze KOD

„Co zrobiliśmy przez 2 lata? Jak zabezpieczyć swoje social-media? Jak się skutecznie komunikować? Wywiad – jak się do niego przygotować i jak go przeprowadzić? Współpraca z decydentami.”

To zagadnienia, nad którymi w miniony weekend pochylali się nasi młodzi przyjaciele ze stowarzyszenia Głos Pokolenia.

W marcu br. w naszym warszawskim biurze mieliśmy przyjemność gościć laureatów Konkursu Wiedzy o Politologii organizowanego już po raz drugi pod naszym patronatem właśnie przez młodych ludzi, którym świat nie jest obojętny. Tym razem na Górczewskiej 39 członkowie stowarzyszenia Głos Pokolenia pracowali nad kwestiami, które pozwolą uczynić ich działalność skuteczniejszą, a stowarzyszenie mocniejszym poprzez siłę jego liderów.

Wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie – jeśli tak działać będzie choćby część naszych przyszłych polityków i polityczek, aktywistek i aktywistów, to możemy być spokojni.

Zapraszamy do naszych biur grupy zaangażowanych młodych – oferujemy przestrzeń do spotkań, pomoc w sprawach organizacyjnych.

W Warszawie współpracujemy także z grupą nieformalną Gadka Senacka – to młodzież ze średnich szkół, która chadza na regularne spotkania z marszałkiem i marszałkinią Senatu RP. Opiekuje się nimi nasz koder Paweł Nawrocki.

Takie kontakty są niezwykle cenne, sprawiają, że podtrzymuje się łączność międzypokoleniowa.