Warsztaty stacjonarne Manifestacje.pl - Gdańsk 27.05-28.05.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30501
post-template-default,single,single-post,postid-30501,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Warsztaty stacjonarne Manifestacje.pl – Gdańsk 27.05-28.05.2023

W pomorskim biurze KOD w dniach 27 i 28 maja odbyła się druga część projektu Manifestacje.pl WARSZTATY STACJONARNE.
🔸️W ciągu dwóch dni uczestnicy warsztatów poznawali nie tylko tajniki skutecznej organizacji zgromadzeń, ale też uczestniczyli w zajęciach praktycznych, jak utworzenie wydarzenia na portalu społecznościowym, czy przygotowanie przemówienia i wypowiedzenie go przez mikrofon słuchaczom warsztatów. Mikrofon budził wiele emocji, ale wszyscy znakomicie wywiązali się z zadania. Wykłady i ćwiczenia pobudzały do twórczego myślenia i kreatywności uczestników warsztatów.
To były dwa dni ciekawej wspólnej pracy nie tylko członków KOD-u, ale też osób innych organizacji działających na terenie Gdańska, które wzięły udział w warsztatach.
🔸️Przed uczestnikami warsztatów ostatni etap projektu. Część praktyczna, czyli zorganizowanie wydarzenia w przestrzeni publicznej. Pomysłów na temat wydarzenia jest kilka. Zostanie on wybrany w najbliższych dniach, a wydarzenie zorganizowane będzie na terenie Gdańska do końca czerwca tego roku.
🧡Wykładowczyniom Gosi Antuszewicz, Anicie Czarnieckiej, Beacie Trybuła i wykładowcy Michałowi Piotr Szulc dziękujemy za ciekawie prowadzone warsztaty, a uczestnikom, za wzięcie w nich udziału.
Dziękujemy również ️za profesjonalne zorganizowanie warsztatów koordynatorce Sławie Rafalak.
🔸️Wszelkie informacje na temat projektu oraz do wykładów pierwszej części projektu, można znaleźć na stronie manifestacje.pl
🔸️Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
🔸️
.
.
.
.
.
.
.
.
.
,
,
,
.
.
.
.
.
.
.
.