Warszawskie warsztaty manifestacje.pl - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30535
post-template-default,single,single-post,postid-30535,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Warszawskie warsztaty manifestacje.pl

W sobotę 27 maja br. odbył się drugi dzień warszawskich warsztatów „Manifestacje.pl”.

Były to prawdziwe warsztaty – dwie grupy przygotowały i zrealizowały „na próbę” mini-zgromadzenia publiczne (2 x 30 minut), które zostały zarejestrowane i omówione szczegółowo pod kątem planowania, wykonania, prezentacji etc. Jedno z wydarzeń miało charakter „ulotkowy”, drugie – z udziałem naszych przyjaciół z Euromajdanu było wystąpieniem z gośćmi, nagłośnieniem. Zamieszczamy kilka roboczych zdjęć i video. Po obejrzeniu zarejestrowanych materiałów i szczegółowym omówieniu plusów i obszarów do poprawy zebraliśmy wiele cennych wskazówek.

Przed nami jeszcze jedna sesja warsztatowa – 14 czerwca br. będziemy z Krzysztofem Luftem ćwiczyć wystąpienia publiczne.

Na początku lipca planujemy realizację wydarzenia „na czysto” – w pełnym składzie, ze sceną, zapraszaniem publiczności. Już teraz zapraszamy.

 

———————

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.