Walentynkowe serduszka i rozmowy o Polsce - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32749
post-template-default,single,single-post,postid-32749,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Walentynkowe serduszka i rozmowy o Polsce

„Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze”. Z takim hasłem KOD Warmińsko-Mazurski rozdawał w środę 14.02.2024 mieszkankom i mieszkańcom naszego województwa walentynkowe pierniczki.

W sobotę 10 lutego w olsztyńskim biurze Komitetu Obrony Demokracji jego członkowie przygotowali kilkaset paczuszek z pierniczkami, opatrzonych napisem „Kimkolwiek jesteś ŻYCZĘ CI DOBRZE”. W sumie przy współpracy naszych członków i członkiń z Elbląga i Morąga mieliśmy ich ponad tysiąc.
Tak przygotowane serduszka w dniu Walentynek rozdawaliśmy w kilku miastach w naszym województwie. Można nas było spotkać na ulicach Elbląga, Olsztyna, Morąga i Rynu. Mieszkańcy reagowali z serdecznością i uśmiechem na wręczane im serduszka. Były też rozmowy o Polsce i jej przyszłości.

Foto: Andrzej Szramka, Adrianna Kuzko, Daniel Woronko, Magdalena Milbrat-Pyrzyńska