„Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze” - Trójmiasto 14.02.2024 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32728
post-template-default,single,single-post,postid-32728,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

„Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze” – Trójmiasto 14.02.2024

Walentynkowa akcja Komitetu Obrony Demokracji „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze” to był wspaniały, uśmiechnięty dzień w Trójmieście.
Serduszka rozdawaliśmy w centralnych miejscach Gdańska, Sopotu i Gdyni. My uśmiechaliśmy się do ludzi, ludzie uśmiechali się do nas, życząc miłego dnia. Spotkaliśmy osoby, które nie dowierzały, że to dla nich, tak bezinteresownie – naprawdę dla mnie, za darmo? Inni pytali, czy mogą wziąć drugi pakiecik, dla mamy czy siostry!
Spotkaliśmy się tylko z bardzo pozytywnym odbiorem naszej akcji. Do miłych akcentów dnia, zaliczamy również włączenie się do wspólnego rozdawania pierniczków w Sopocie Magdalena Czarzyńska-Jachim – SOPOT pełniącą funkcję Prezydenta Miasta Sopotu, a w Gdańsku spotkanie z naszą sympatyczką panią Krystyna Milewska-Dulska, która specjalnie dla osób rozdających pierniczki, przyniosła piękne wiosenne tulipany!
.
.
zdj. Elżbieta Wieczorek, Grażyna Kluczyńska, Zbigniew Znaniecki, Karol Makurat, Bożena Anna Yates
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.