Szefowa regionu rezygnuje, ale z KOD-em zostaje - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
23228
post-template-default,single,single-post,postid-23228,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Szefowa regionu rezygnuje, ale z KOD-em zostaje

Monika Szafraniec zrezygnowała z funkcji przewodniczącej Zarządu Regionu Świętokrzyskiego KOD. Pełniącym obowiązki przewodniczącego został dotychczasowy wiceprzewodniczący Andrzej Stróżyk.

„Choć bez Moniki z pewnością będzie nam trudniej, Zarząd Regionu nie ustaje w działaniach” – czytamy w oświadczeniu ZR Świętokrzyskiego KOD.
„Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia, dotychczasowy wiceprzewodniczący Andrzej Stróżyk będzie pełnił obowiązki przewodniczącego Zarządu Regionu Świętokrzyskiego. Funkcję wiceprzewodniczącej objęła Magdalena Hądzlik. Jako Zarząd Regionu dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania, jakie pokładają w nas członkowie i sympatycy KOD”.
Monika Szafraniec jest związana z Regionem Świętokrzyskim KOD od początku jego istnienia – najpierw jako koordynatorka a następnie przez 5 lat Przewodnicząca Zarządu Regionu. To Monika współtworzyła ten Region i budowała go przez kolejne lata, ucząc nas, co to znaczy być działaczem.

Więcej (galeria zdjęć)