Komitet Obrony Demokracji

ul. Górczewska 39, 01-144 Warszawa

NIP: 5252649748
KRS 0000604562

tel: 729 052 000
mail: [email protected]
NEWSLETTER

Szefowa regionu rezygnuje, ale z KOD-em zostaje - KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
23228
post-template-default,single,single-post,postid-23228,single-format-standard,eltd-cpt-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Szefowa regionu rezygnuje, ale z KOD-em zostaje

Monika Szafraniec zrezygnowała z funkcji przewodniczącej Zarządu Regionu Świętokrzyskiego KOD. Pełniącym obowiązki przewodniczącego został dotychczasowy wiceprzewodniczący Andrzej Stróżyk.

„Choć bez Moniki z pewnością będzie nam trudniej, Zarząd Regionu nie ustaje w działaniach” – czytamy w oświadczeniu ZR Świętokrzyskiego KOD.
„Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia, dotychczasowy wiceprzewodniczący Andrzej Stróżyk będzie pełnił obowiązki przewodniczącego Zarządu Regionu Świętokrzyskiego. Funkcję wiceprzewodniczącej objęła Magdalena Hądzlik. Jako Zarząd Regionu dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania, jakie pokładają w nas członkowie i sympatycy KOD”.
Monika Szafraniec jest związana z Regionem Świętokrzyskim KOD od początku jego istnienia – najpierw jako koordynatorka a następnie przez 5 lat Przewodnicząca Zarządu Regionu. To Monika współtworzyła ten Region i budowała go przez kolejne lata, ucząc nas, co to znaczy być działaczem.

Więcej (galeria zdjęć)