Spotkanie zgierskich sympatyków i członków Komitetu Obrony Demokracji - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14321
post-template-default,single,single-post,postid-14321,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie zgierskich sympatyków i członków Komitetu Obrony Demokracji

W dniu 10 października odbyło się w Zgierzu spotkanie zgierskich sympatyków i członków Komitetu Obrony Demokracji. Na spotkaniu pojawiło się 18 osób.

Omawialiśmy wiele istotnych tematów. Zainteresowanie koderów i sympatyków różnymi sposobami aktywności było bardzo duże. W trakcie żywiołowej dyskusji padło wiele propozycji, z których część od razu została przeznaczona do realizacji. Ustaliliśmy plany na najbliższe dwa miesiące.
Podjęliśmy wiele decyzji m.in. dotyczących najbliższej niedzielnej Literiady.


Poruszona także została kwestia organizacji kolejnych spotkań z dr Andrzejem Kompą. Mamy już wstępną zgodę pana Kompy na prelekcję w drugiej połowie listopada.
Na spotkaniu był obecny Marek Hiliński, radny Rady Miasta Zgierza. Pan radny przybliżył nam bieżącą sytuację w Radzie Miasta i potwierdził, że zgierska grupa KOD-u może liczyć na dalszą z nim współpracę.
Próbowaliśmy również znaleźć najlepsze rozwiązanie sytuacji, która powstała po rezygnacji koordynatorki zgierskiej grupy KOD Joanny Olszewskiej. Dyskutowaliśmy nad kandydaturami poszczególnych osób, które mogłyby objąć powyższą funkcję. Wobec braku zgody ze strony zgłaszanych osób, postanowiliśmy, że dyskusja zostaje odroczona do czasu następnego spotkania. Termin wyznaczony został na 24 października.
Paweł Czekalski
Źródło: KOD Łódzkie