Spotkanie z Tomaszem Piątkiem - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14341
post-template-default,single,single-post,postid-14341,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie z Tomaszem Piątkiem

W dniu 17.10.2017 roku w Rzeszowie odbyło się spotkanie z Tomaszem Piątkiem.


To było wspaniałe, choć najbardziej przygnębiające spotkanie w historii podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji.
Wkroczyliśmy wszyscy do smutnego i przerażającego świata tajnych służb, obcych agentów, mafii i rosyjskich i amerykańskich powiązań. Spotkaliśmy się miażdżącą logiką intencji tych powiązań. Usłyszeliśmy rzeczy znane dotąd tylko z political fiction hollywoodzkich produkcji filmowych. A głównym bohaterem i osią dramatu jest obecnie urzędujący minister obrony narodowej.
Tomek Piątek — autor książki “Macierewicz i jego tajemnice” drżącym głosem powiedział, że jest wiele rzeczy, z których min. Macierewicz powinien się nam wytłumaczyć. Ja mówię — patrząc na działalność polityczną Macierewicza — że kojarzymy go od 1989 roku tylko z destrukcją i działaniem na szkodę Rzeczypospolitej. Lista Macierewicza destabilizująca niegdyś polską scenę polityczną, likwidacja WSI ujawniająca wszem i wobec polskich agentów, potem Smoleńsk, a teraz niezwykła i niezrozumiała działalność osłabiająca Polskę i naszą obronność na arenie międzynarodowej. A wszystko w anturażu rosyjskiej i amerykańskiej mafii, GRU i byłych UB-eków z którymi minister teoretycznie przecież “walczy od zawsze”.
Porażająca to wiedza.
Porażające hipotezy.
O człowieku, który zawsze wraca na scenę jak bumerang, i bardzo stara się nas przekonać, że jest niegroźnym szaleńcem. Zgadzam się z Tomkiem — to tylko gra, a Polska zasługuje na wyjaśnienia. Jak najszybciej.
Kuba Karyś

fot. KOD Podkarpackie