Siatka maskująca dla obrońców Ukrainy - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
26473
post-template-default,single,single-post,postid-26473,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Siatka maskująca dla obrońców Ukrainy

Grupa osób z KOD Pomorskie, podjęła się wykonania wojskowej siatki maskującej, która trafi do obrońców Ukrainy przed rosyjską agresją.

Od 24 dni życie obywateli Ukrainy legło w gruzach. Polska, jeden z najbliższych sąsiadów, otworzyła swoje wielkie serce. Przyjmujemy pod swój dach uciekających z bombardowanego kraju, pomagamy, jak umiemy i jak możemy. Każda pomoc jest ważna, nawet ta najmniejsza!
Członkowie pomorskiego Komitetu Obrony Demokracji włączają się do akcji wsparcia uchodźców, w ramach akcji #GdańskPomagaUkrainie.
Oprócz tego grupa osób z KOD Pomorskie podjęła się wykonania wojskowej siatki maskującej, według pomysłu i sposobu wykonania #JadwigaMachałek. Jadzia znalazła dostawcę materiału, firmę z Częstochowy, zajmującą się recyklingiem odpadów tekstylnych oraz kupnem od ludzi dobrej woli profesjonalnej siatki rybackiej.
Od trzech dni chętni do wyplatania siatki spotykają się w pomorskim biurze. Plotą siatkę i dziś widoczne są tego efekty. Jeszcze dwa dni i będzie można siatkę zapakować, dowieźć do granicy i dalej, gdzie będzie mogła służyć obrońcom Ukrainy.