Serduszka od KOD na Walentynki - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32713
post-template-default,single,single-post,postid-32713,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Serduszka od KOD na Walentynki

Pół tony piernikowych serduszek z napisem: „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze” rozda w całej Polsce Komitet Obrony Demokracji z okazji Walentynek. – Chcemy zlikwidować podziały między ludźmi o różnych poglądach — mówią organizatorzy.

35 tysięcy piernikowych serduszek przygotowali członkowie i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji na tegoroczne Walentynki. Przez kilka dni w regionalnych biurach KOD ochotnicy pakowali serduszka w celofan, wiązali wstążeczki i opatrywali stosowną nalepką z napisem „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze”. Udało się!
Serduszka będą rozdawane na ulicach i placach w kilkudziesięciu miejscowościach w całej Polsce – w galeriach handlowych, szpitalach, instytucjach kultury.
– Pokażemy w ten sposób całej Polsce, że chcemy zlikwidować podziały między ludźmi o różnych poglądach, bo demokracja jest jedna i wspólna. A uśmiechnięty i łączący KOD to świetna platforma naszej polskiej wspólnoty — mówi Kuba Karyś, przewodniczący Zarządu Głównego KOD.
Do akcji włączyło się stowarzyszenie Nowa Generacja.