Kimkolwiek jesteś... weź piernikowe serduszko - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32704
post-template-default,single,single-post,postid-32704,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Kimkolwiek jesteś… weź piernikowe serduszko

Świętokrzyski Komitet Obrony Demokracji dołącza do ogólnopolskiej akcji „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze”. Rozdamy tysiąc piernikowych serduszek z okazji Walentynek.

Tysiąc walentynkowych paczuszek z napisem „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze” będziemy rozdawać 14 lutego — rano na dobry początek dnia, po południu na dobry nastrój i wieczorem na miłość. Spotkacie nas w różnych miejscach — przy kwiaciarniach, przystankach autobusowych, centrach handlowych, na dworcach, przy kawiarniach i restauracjach. Będziemy też w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, a od godz. 14 do ostatniego walentynkowego serduszka na ul. Sienkiewicza w okolicach mostku nad Silnicą.
Pokażemy w ten sposób całej Polsce, że chcemy zlikwidować podziały między ludźmi o różnych poglądach, bo demokracja jest jedna i wspólna. A uśmiechnięty i łączący KOD to świetna platforma naszej polskiej wspólnoty.