Serce Świateł dla Prezydenta #StopHejt - Gdańsk 14.01.2024 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32306
post-template-default,single,single-post,postid-32306,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Serce Świateł dla Prezydenta #StopHejt – Gdańsk 14.01.2024

W piątą rocznicę śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza na Placu Solidarności, po raz piąty zapłonęło SERCE ŚWIATEŁ DLA PREZYDENTA #STOPHEJT.

W układaniu serca, w ciągu dnia wzięli wspaniali uczniowie i nauczycielka z #UniwersyteckieLiceumOgólnokształcące im. Pawła Adamowicza w Gdańsku.
Wieczorem, chwilę przed rocznicowymi wydarzeniami w Europejskim Centrum Solidarności, gdy serce zapłonęło pełnym biało-czerwonym blaskiem zostały przypomniane ostatnie słowa Pawła Adamowicza na scenie WOŚP – „jesteście kochani, Gdańsk jest najcudniejszym miastem na świecie, dziękuję wam, a po nich wzruszający utwór Sound of Silence.
W tym czasie, we wnętrzu serca zebrane osoby trzymając się za ręce utworzyły krąg, którego przesłaniem było „Pojednajmy się i bądźmy razem”!
Dziękujemy młodzieży liceum za udział we wspólnym układaniu serca, która świadczy o Waszej wzorowej postawie obywatelskiej.
Dziękujemy również Maćkowi Wróblewskiemu, który dronem zrobił przepiękne zdjęcia naszego wydarzenia.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

fot. @maciekthecreator / Maciek Wróblewski