Dyplom i bombka dla dyrektora Pomorskiego - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32386
post-template-default,single,single-post,postid-32386,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Dyplom i bombka dla dyrektora Pomorskiego

Ryszard Pomorski, odchodzący po 20 latach pracy dyrektor Domu Środowisk Twórczych w Kielcach otrzymał od KOD dyplom i podziękowania za współpracę, życzliwość i pomoc. W Pałacyku Zielińskiego wydarzenia KOD gościły często i zawsze spotykały się z dobrym przyjęciem.

W środę 17.01.2024 delegacja świętokrzyskiego KOD zaprosiła dyrektora Pomorskiego na pożegnalne spotkanie. Wręczyliśmy dyplom i skromny prezent — bombkę z napisem KONSTYTUCJA.
„Dziękujemy Panu Ryszardowi za lata współpracy, gościnności i przyjaźni. W Pałacyku zawsze czuliśmy się jak w domu. Z wyrazami szacunku i wdzięczności, przyjaciele ze Świętokrzyskiego Komitetu Obrony Demokracji” – napisaliśmy na dyplomie.
– To był dla mnie zaszczyt dokładać swoją cegiełkę do Waszych szczytnych działań. Teraz wszyscy jesteśmy szczęśliwi z nowej Polski i czujemy się znowu jakby to był 1989 rok — odpowiedział na FB dyrektor Pomorski.
Następcą Ryszarda Pomorskiego został Jarosław Bukowski, kielecki radny, który w związku z tym musiał złożyć mandat. I on należy do sympatyków Komitetu Obrony Demokracji i jesteśmy pewni, że Pałacyk Zielińskiego wciąż będzie dobrą przystanią dla naszych inicjatyw.

Foto: Dagmara Głodowicz/KOD Świętokrzyskie