Sektorówka na Paradzie Niepodległości - Gdańsk 11.11.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31920
post-template-default,single,single-post,postid-31920,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Sektorówka na Paradzie Niepodległości – Gdańsk 11.11.2023

Sektorówka KOD na Paradzie Niepodległości 2023 w Gdańsku
Z pomorskiego biura Komitetu Obrony Demokracji, ulicami Gdańska przeszliśmy z naszą biało-czerwoną Sektorówką na miejsce startu Parady Niepodległości. Po drodze, na chwilę zatrzymaliśmy się przy muralu Pawła Adamowicza. Musieliśmy, bo to właśnie od Prezydenta, osiem lat temu dostaliśmy tę białą-czerwoną!
W tegorocznej paradzie mieliśmy wspaniałe miejsce. Szliśmy tuż za orkiestrą, która prowadziła paradę, grając utwory marszowe. Do niesienia Sektorówki po drodze włączały się licznie osoby z tłumu, niejednokrotnie dzieci wraz z rodzicami. Drogą Królewską dotarliśmy na Długi Targ, gdzie został odśpiewany Hymn Polski przez wszystkich biorących udział w tej pięknej, radosnej uroczystości. To była podniosła chwila, gdy słowa hymnu, z wielką siłą, odbijały się od ścian gdańskich kamieniczek. Tegoroczne Święto Niepodległości było wyjątkowo piękne!
.
.
.
.
.
.
.
.
/
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.