Relacja ze spotkania z Barbarą Nowacką - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14828
post-template-default,single,single-post,postid-14828,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Relacja ze spotkania z Barbarą Nowacką

Słupsk, 10.11.2017, Akademia Demokracji. KOD Słupsk zorganizował spotkanie z liderką lewicy Panią Barbarą Nowacką. Jak potrzebne było to wydarzenie niech świadczy fakt, że na sali nie było wolnego miejsca. Prawie 100 miejsc było zajętych do ostatniego krzesła. Wielu ciekawych ludzi nas odwiedziło, a wśród nich nasz prezydent – Robert Biedroń. Przede wszystkim było to spotkanie otwarte, w bardzo przyjaznej atmosferze, gdzie każdy mógł czuć się swobodnie i bez strachu wyrażać swoje myśli. Rozpoczęliśmy naszą piosenką – Teraz Ty, czyli wyrwać cierń. Pani Barbara to osoba niezwykle otwarta, która nie boi się żadnych tematów. Wiele kwestii było poruszanych. Rozmawialiśmy o zjednoczeniu lewicy, o zjednoczeniu opozycji, o nadchodzących wyborach samorządowych. Tematem wiodącym były sprawy praw kobiet. Niezwykle emocjonalny moment to wystąpienie Pani, która została dotknięta zbrodniczą ustawą dezubekizacyjną. Tu można było zobaczyć wielkość naszego gościa. Nie tylko wyraziła oburzenie, mówiąc, że to wielkie draństwo, ale też wsparła, dodając otuchy, mówiąc, „walczcie, nie poddawajcie się!”
Opinia Grzegorza Scheila – młodego KODera ze Słupska
„Osobiście wyszedłem ze spotkania naładowany pozytywną energią. Przekaz Pani Barbary Nowackiej był jasny i prosty. Nie czekajmy na cud w Warszawie. Trzeba zacząć zmianę od siebie. Tu, na dole, włączajmy się w działania lokalnej społeczności i róbmy swoje”

Relacja live ze spotkania >>>
Źródło: KOD Pomorskie