Przyjdź na Marsz Europejski! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
16253
post-template-default,single,single-post,postid-16253,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Przyjdź na Marsz Europejski!

Przyjdź na #MarszEuropejski !
#12maja, sobota, godz. 13.00, Rondo de Gaulle’a -> Plac Zamkowy, podejście od Placu Trzech Krzyży, Warszawa.

Komitet Obrony Demokracji zaprasza na 12 maja do Warszawy wszystkich ludzi dla których ważna jest Polska i wspólna Europa!
Zapraszamy do współorganizacji naszych przyjaciół z ruchów społecznych, stowarzyszeń i fundacji, partii parlamentarnych i pozaparlamentarnych. Dzień Europy to dzień nas wszystkich.

Dlaczego idziemy na marsz?

W 2004 roku wybierając europejską drogę, postawiliśmy na przyszłość naszą i naszych dzieci. Wybraliśmy świat dający szanse na realizacje marzeń i pragnień. Współpraca w ramach Unii Europejskiej zagwarantowała nam bezpieczeństwo, a korzyści z naszego członkostwa widać w każdym miejscu Polski.

Na #MarszEuropejski zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i znajomych, by wspólnie zademonstrować przywiązanie do wartości europejskich. Pragniemy pokoju i wolności, demokracji i praworządności, wzajemnego szacunku i wzajemnej odpowiedzialności, dobrobytu i bezpieczeństwa, tolerancji i zaangażowania, sprawiedliwości i solidarności.

Przez ostatnie dwa lata KOD oraz środowiska demokratyczne maszerowały wspólnie przeciwko antyeuropejskim działaniom i postawom rządzących. Prawo i Sprawiedliwość spycha nas coraz bardziej na margines Unii Europejskiej, a stąd już tylko krok do opuszczenia wspólnoty.

Polki i Polacy, tylko stając wspólnie, ramię w ramię, możemy obronić nasze prawa obywatelskie, wartości europejskie, w które wierzymy, i dzięki którym możemy być prawdziwie wolni.

Wszyscy razem idziemy na #MarszEuropejski.
Pokażmy naszą jedność, siłę i determinację!
Dołącz do wydarzenia na Facebooku. Zaproś znajomych!