Komisja Wenecka a KODowski projekt ustawy o Trybunale Konstytucyjnym - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
5138
post-template-default,single,single-post,postid-5138,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Komisja Wenecka a KODowski projekt ustawy o Trybunale Konstytucyjnym

Komisja Wenecka a KODowski projekt ustawy o Trybunale Konstytucyjnym

Drodzy KODowicze!
Wszyscy zastanawiacie się, o co właściwie chodzi z projektem opinii Komisji Weneckiej. Pytacie również, jak treść tej opinii ma się do naszego projektu ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.
Proszę Państwa! Z radością pragniemy poinformować, iż nasz projekt nie tylko spełnia wszystkie postulaty wysunięte przez Komisję, ale – co najważniejsze! – wprowadza zmiany, których domaga się Komisja Wenecka. Są to zmiany, które mają na celu zażegnanie obecnego kryzysu związanego z Trybunałem Konstytucyjnym.
Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości do jakości i konstytucyjności proponowanych rozwiązań, prosimy zapoznać się z poniższymi FAQ i tabelką, która wskazuje, w jaki sposób nasz projekt spełnia wymagania postawione przez Komisję Wenecką.
[pdf-light-viewer id=”5135″]