Porozumienie dla Praworządności - spotkanie 14.01.2022 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
25944
post-template-default,single,single-post,postid-25944,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Porozumienie dla Praworządności – spotkanie 14.01.2022

Komitet Obrony Demokracji z radością uczestniczy w bezprecedensowym wydarzeniu

– oto wszystkie partie opozycji pro-demokratycznej planują wspólną inicjatywę ustawodawczą w oparciu o zaproponowany przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” projekt ustawy, którego celem jest uruchomienie procesu naprawy wymiaru sprawiedliwości zgodnie z zaleceniami TSUE i ETPCz.

To historyczne Porozumienie dla Praworządności powstało dzięki ogromnej pracy sędziów i adwokatów z Inicjatywy Wolne Sądy, determinacji organizacji społecznych i dobrej woli polityków.

Dzisiaj przy stole usiedli wszyscy i w sumie mówili wspólnym głosem, a to fundamentalny moment dla przyszłości Polski. Komitet Obrony Demokracji jest ważnym ogniwem tego porozumienia – to także nasza wielka praca.
Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom i tym społecznym i tym politycznym.
Bardzo dziękujemy też wszystkim KODerom i KODerkom, to Wy budujecie moc, to Wy jesteście największą siłą Komitetu Obrony Demokracji!

#ZjednoczonaOpozycja!