Platforma KOD na Marszu Równości - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31259
post-template-default,single,single-post,postid-31259,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Platforma KOD na Marszu Równości

Platformę marszową, przypinki, tatuaże i torby zakupowe przygotował świętokrzyski Komitet Obrony Demokracji na III Marsz Równości, jaki odbędzie się w Kielcach w sobotę.

Marsz Równości przejdzie ulicami Kielc w sobotę 19.08.2023. Początek o godz. 14.00 pod Muszlą w parku im. Stanisława Staszica. KOD organizuje platformę, na której będą drag queen. Będziemy też namawiać do udziału w wyborach i do kontroli wyborów. Stoisko KOD stanie przed marszem w parku miejskim — będą informacje o Obywatelskiej Kontroli Wyborów, będziemy rozdawać przypinki, torby zakupowe z napisami „Konstytucja” i „Wolność jest w nas”, robić pamiątkowe tatuaże.
Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Prowincja Równości, tegoroczne hasło to „Równej Polski już czas”.