PIKOD & OKW w Gniewie -12.08.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31244
post-template-default,single,single-post,postid-31244,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD & OKW w Gniewie -12.08.2023

W ramach promocji Obywatelskiej Kontroli Wyborów #Wyborybezpicu, w sobotę 12 sierpnia 2023, już po raz kolejny rozstawiliśmy nasz zaKODowany namiot, tym razem w Gniewie na Starym Mieście w trakcie trwania Jarmarku Rzemiosł Dawnych.
Jak zwykle rozdawaliśmy ulotki, prowadziliśmy rozmowy z mieszkańcami i licznymi turystami, którzy w przeważającej większości byli pozytywnie do nas nastawieni, a dzięki temu rozmowy były przyjemne. Namiot nasz odwiedzili przedstawiciele partii oraz kandydaci na posłów do Sejmu nowej kadencji Paweł Cywiński z PSL, Marek Weryszko z partii Zieloni, Małgorzata Chmiel z PO oraz Jacek Karnowski z Ruchu Samorządowego Tak! Dla Polski. Nasze stoisko, na którym można było otrzymać ciekawe gadżety związane z KOD i UE, przyciągało uwagę tłumów. Promocja Obywatelskiej Kontroli Wyborów w Gniewie okazała się sukcesem, gdyż wiele osób zadeklarowało chęć wzięcia udziału w kontroli wyborów.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.