PIKOD & OKW w Wejherowie - 10.06.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30636
post-template-default,single,single-post,postid-30636,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD & OKW w Wejherowie – 10.06.2023

W ramach Obywatelskiej Kontroli Wyborów & PIKOD, w sobotę 10 czerwca pomorski region #KOD wybrał się do Wejherowa.
Namiot ustawiliśmy w centralnym punkcie miasta na Placu Jakuba Wejhera, na którym w tym dniu odbywał się Festiwal Smaków Food Trucków. W na ogół spokojnym Wejherowie, frekwencję i zaciekawienie naszym namiotem mieliśmy zapewnione.
Zainteresowanym osobom rozdawaliśmy Konstytucję, ulotki dotyczące OKW, różne drobiazgi, które zawsze cieszą się powodzeniem. Zachęcaliśmy osoby zainteresowane projektem OKW do zarejestrowania się na stronie okw.info.pl na obserwatora/rkę oraz do kontroli przebiegu wyborów parlamentarnych. Przeprowadziliśmy wiele rozmów z mieszkańcami i gośćmi miasta. Rozmowy nie zawsze były łatwe, ale w tych trudnych czasach i na takie jesteśmy przygotowani. Odbyliśmy też rozmowy z młodymi ludźmi, które zawsze nas cieszą. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko, na którym można było zaopatrzyć się, a nawet namalować eko torby z proobywatelskimi i proekologicznymi hasłami, między innymi LUBIĘ LAS.
.
🔸️Dołącz do Obywatelskiej Kontroli Wyborów.
Jako aktywni obywatele weryfikujemy sposób przeprowadzenia i wyniki wyborów niezależnie od oficjalnego, państwowego systemu wyborczego.
🔸️Zarejestruj się na okw.info.pl/rejestracja
.
🔸️Relację można obejrzeć 👉 https://fb.watch/l4gqReZwyH/
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.