PIKOD & OKW w Malborku - 22.07.23 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30969
post-template-default,single,single-post,postid-30969,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD & OKW w Malborku – 22.07.23

W sobotę 22 lipca 2023 wyruszyliśmy z naszym zaKODowanym namiotem doMalborka, aby promować Obywatelską Kontrolę Wyborów „Wybory bez Picu”.

Naszym głównym celem było promowanie świadomości na temat odpowiedzialnego głosowania, a przede wszystkim zachęcenia mieszkańców do zapisywania się na obserwatorów/rki w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Rozdawaliśmy ulotki oraz prowadziliśmy rozmowy z mieszkańcami miasta, którzy w większości dzielili nasze przekonania i chęć uczestnictwa w demokratycznym procesie wyborczym. Odpowiadaliśmy na pytania i wątpliwości związane z wyborami i ich kontrolą. Zauważyliśmy, że wciąż istnieje potrzeba edukacji i informowania społeczeństwa o ich prawach wyborczych, znaczeniu uczestnictwa w procesie wyborczym, oraz prowadzonej przez KOD i wszystkie organizacje i partie prodemokratyczne akcji kontroli wyborów.

Link do relacji https://www.facebook.com/kodpomorze/videos/141766522280790

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.