PIKOD i OKW w Gdańsku - 02.09.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31422
post-template-default,single,single-post,postid-31422,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD i OKW w Gdańsku – 02.09.2023

Kontynuując promocję Obywatelskiej Kontroli Wyborów #Wyborybezpicu, w sobotę 2 września 2023, po raz jedenasty stanęliśmy z zaKODowanym namiotem.

Tym razem w sercu miasta Gdańska przy Fontannie Neptuna. Piękna pogoda przyciągnęła na Stare Miasto wielu turystów i mieszkańców. Jak zawsze rozdawaliśmy ulotki i różne KODowe i unijne gadżety, prowadziliśmy rozmowy z mieszkańcami i licznymi turystami, którzy w zdecydowanej części, chętnie podejmowali poruszane przez nas tematy. Oczywiście spotkaliśmy też osoby mające odrębne zdanie od naszego, ale i do nich staraliśmy się dotrzeć, z odpowiednim przekazem.

Przyjemnym akcentem dnia była małżeństwo z Krakowa, które zainteresowane było nie tylko pięknym Gdańskiem, ale też naszą działalnością, której kibicują. Z przyjemnością przyjęli podarowany album „Pomorski Alfabet KODu”. Kolejnymi miłymi spotkaniami była rozmowa z trzema osobami, które wyraziły chęć zapisania się do Obywatelskiej Kontroli Wyborów #Wyborybezpicu. Zrobiły to na miejscu, przy naszym namiocie, instruowane przez koleżankę zajmującą się OKW w regionie pomorskim.

To był dobry dzień, w którym dało się zauważyć zainteresowanie młodych ludzi. To cieszy najbardziej!

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.