Piknik europejski — radosne spotkanie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
26817
post-template-default,single,single-post,postid-26817,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Piknik europejski — radosne spotkanie

Piękna pogoda, uśmiechy i życzliwość gości, radosne spotkania znajomych i przyjaciół. Organizatorzy zmęczeni, ale szczęśliwi. 1 maja 2022 zorganizowaliśmy w Kielcach „Piknik Europejski — Ukraina w Europie”.

Komitet Obrony Demokracji wspólnie z Instytutem Miejskich Inicjatyw oraz z Europe Direct Kielce zorganizował w niedzielę 01.05.2022 r. Piknik Europejski na kieleckim Rynku. Piknik został objęty patronatem Prezydenta Miasta Kielce Bogdana Wenty. W tym roku to wydarzenie odbyło się pod hasłem „Piknik Europejski – Ukraina w UE”.
Dopisała piękna pogoda. Były uśmiechy i życzliwość gości, radosne spotkania znajomych i przyjaciół. Organizatorzy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi, że to wyjątkowe święto zostało dopięte na ostatni guzik. Razem z nami świętowali wiceprezydenci Kielc Agata Wojda i Marcin Chłodnicki, europosłowie z naszego województwa Róża Thun i Adam Jarubas, posłanka Marzena Okła-Drewnowicz oraz przedstawiciele partii demokratycznych Artur Gierada (PO) i Rafał Kasprzyk (Polska 2050).

Fot. Dagmara Głodowicz