Pierwsze formalne posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia KOD - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
5757
post-template-default,single,single-post,postid-5757,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Pierwsze formalne posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia KOD

Komitet Obrony Demokracji

We wtorek, 8.03.2016, Zarząd naszego stowarzyszenia spotkał się formalnie i oficjalnie. Przede wszystkim trzeba było uporządkować niektóre sprawy. Zarząd przyjął otrzymane rezygnacje Doroty Gunther i Jacka Parola z zasiadania w Zarządzie i wybrał Marię Wojciechowską na wakujące miejsce. Maria zajmuje się pracami nad statutem i regulaminem stowarzyszenia. Maria Wojciechowska jest tłumaczem audiowizualnym i redaktorem, wieloletnim członkiem stowarzyszeń twórczych. Obecnie oprócz KOD jest w zarządach dwóch innych stowarzyszeń.
Poza tym Zarząd, Komisja Rewizyjna i Pełnomocnicy długo dyskutowali o pracach nad statutem, programem i zasadami administrowania grup na FB. Nad projektem statutu pracują teraz prawnicy.
Projekt programu KOD zostanie przedstawiony wszystkim do przedyskutowania do końca tygodnia – trwają ostatnie prace redakcyjne.
Przyjęty został regulamin grup facebookowych autorstwa Dagmary Dłużniewskiej. Pewne zasady zostały uporządkowane i chyba wszystkim będzie teraz łatwiej.
Było też o następnych planach KOD – na kwiecień, maj, o budowaniu wizerunku KOD i KOD-erów, o tym jak pomóc tym, którzy tracą lub mogą stracic pracę.
Następne posiedzenie Zarządu znów we wtorek.