Oświadczenie Zarządu KOD w sprawie wyborów samorządowych - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32895
post-template-default,single,single-post,postid-32895,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Oświadczenie Zarządu KOD w sprawie wyborów samorządowych

Oświadczenie Zarządu Głównego KOD w sprawie wyborów samorządowych

 

Obywatelska Kontrola Wyborów Komitetu Obrony Demokracji będzie realizowana podczas nadchodzących wyborów samorządowych w pełnym zakresie pod hasłem „Wybory bez picu to samorząd bez picu”.
Komitet Obrony Demokracji nie zarejestrował Komitetu Wyborczego i nie zamierza rejestrować list kandydatów w wyborach samorządowych.

Jednocześnie wiemy, że członkinie i członkowie Komitetu Obrony Demokracji przystępują do wyborów jako kandydaci różnych komitetów wyborczych.

Bardzo Was wszystkich drodzy Przyjaciele w tym działaniu wspieramy, bowiem doświadczenie w działalności obywatelskiej, które nabyliśmy wszyscy w ostatnich ośmiu latach daje Wam niepodważalny mandat do korzystania z biernego prawa wyborczego, szczególnie w tych wyborach.

Trzymamy za Was mocno kciuki.

Żałujemy, że w związku z tym – co oczywiste – wyłączyliście się z prac przy Obywatelskiej Kontroli Wyborów, ale wiemy, że już wkrótce – przy kolejnych wyborach – znowu się spotkamy.

Do zobaczenia.
Zarząd
Komitetu Obrony Demokracji