Obywatelska Kontrola Wyborów - spotkanie w Senacie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
29459
post-template-default,single,single-post,postid-29459,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Obywatelska Kontrola Wyborów – spotkanie w Senacie

Projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów był głównym tematem spotkania w Senacie 17.02.2023.

Magdalena Bielska, Maciej Dudek i Michał Leśniak (zdalnie) Podczas organizowanego przez wicemarszałkinię Senatu Gabrielę Morawską-Stanecką spotkaniu z organizacjami pozarządowymi z całego kraju założenia projektu Obywatelskiej Kontroli Wyborów prezentowali: Magdalena bielska (opiekunka projektu z ramienia Zarządu KOD), Maciej Dudek (odpowiedzialny za dział IT KOD) oraz na łączeniu zdalnym Michał Leśniak (główny koordynator projektu OKW).

To jedno z cyklicznych spotkań organizowanych w Senacie RP. W spotkaniu wzięło udział wiele osób zaangażowanych w działalność obywatelską. Padały merytoryczne i ważne pytania dotyczące obserwacji wyborów kontroli oraz projektu OKW – o możliwości systemu informatycznego, działanie aplikacji do wprowadzania danych, raportowanie oraz współpracę z partnerami.

Transmisja ze spotkania – Andrzej Zimowski TUTAJ

Dołącz do Obywatelskiej Kontroli Wyborów.
Zarejestruj się na okw.info.pl  

 

Fot. profil FB marszałkini Gabrieli Morawskiej-Staneckiej oraz fp KOD