Obywatelska koalicja organizuje sylwestrowe spotkanie pod Sejmem - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11558
post-template-default,single,single-post,postid-11558,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Obywatelska koalicja organizuje sylwestrowe spotkanie pod Sejmem

Szanowni Państwo,
trwa protest posłów opozycji w Sejmie i pikieta obywateli przed gmachem parlamentu. Wielu ludzi i wiele środowisk ma potrzebę spotkać się na Wiejskiej także w Sylwestra.
Sylwester pod Sejmem będzie celebrował wspólnotę i jedność środowisk demokratycznych. Mamy wyjątkowe społeczeństwo, które aktywizuje się w obronie praw człowieka i praworządności. Możemy życzyć sobie wytrwałości i nieustępliwości w walce o wartości, które wspólnie wyznajemy.
Nadejście Nowego Roku to czas podsumowań i planów. Patrząc wstecz na minione 12 miesięcy wiemy, że były one złe dla Polski – krok po kroku niszczona jest demokracja, podważane są podstawy ustrojowe państwa, wypracowywana latami silna pozycja Polski na arenie międzynarodowej jest zagrożona, a my staramy się temu przeciwstawić.
W odpowiedzi na te nastroje obywatelska koalicja organizuje sylwestrowe spotkanie pod Sejmem . Nie będzie to huczna impreza, przede wszystkim złożymy sobie życzenia i razem wejdziemy w Nowy Rok 2017. Tych, którzy mają ochotę uczestniczyć w spotkaniu prosimy, by nie przynosili alkoholu i materiałów pirotechnicznych, a także flag. Nie zachęcamy też do przypinania znaczków z logo partii czy organizacji.
Bądźmy razem w tym wyjątkowym dniu.
Niezrzeszeni obywatele, Obywatele RP, Obywatele Solidarnie w Akcji, środowiska działające w ramach Strajku Obywatelskiego, Komitet Obrony Demokracji