Obrona sądów i pomoc Afgańczykom - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
24478
post-template-default,single,single-post,postid-24478,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Obrona sądów i pomoc Afgańczykom

Pikieta KOD w pierwszy czwartek miesiąca pod Sądem Okręgowym w Opolu. Gdy przekraczane są kolejne granice nieprzyzwoitości, my nieustannie domagamy się poszanowania podstawowych wartości i praw.

Wspieramy Igora Tuleyę, Pawła Juszczyszyna i innych represjonowanych Sędziów. Żądamy wolnych sądów, wolnych mediów i wolnej szkoły. Domagamy się respektowania prawa UE i wykonywania wyroków europejskich trybunałów.
Żądamy przestrzegania praw człowieka i humanitarnego traktowania uchodźców szukających w Polsce ochrony międzynarodowej. Protestujemy przeciwko odbieraniu nam naszych obywatelskich praw. ŻĄDAMY PRZYZWOITOŚCI!
Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy 2 września byli z nami za solidarność i niezwykle szczodrą pomoc dla afgańskich uchodźców z ośrodka w Grodkowie. Jak dobrze, że jesteście!

Małgorzata Besz-Janicka

Zdjęcia: Honorata Lukawska, Halina Juszczyszyn, Leszek Myczka