Obchody 43. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych - Gdańsk 31.08.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31398
post-template-default,single,single-post,postid-31398,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Obchody 43. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych – Gdańsk 31.08.2023

Obchody 43. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w dniu 31 sierpnia, zakończyło spotkanie Donalda Tuska w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku z obywatelami, którym bliska jest wolność solidarność i demokracja w Polsce.

Zaproszeni na spotkanie goście pięknie mówili o potrzebach kraju, sprawiedliwości, równego traktowania, prawie do szczęścia i solidarności, bez której nie ma wolności. Słowa kierowane do licznie zebranych, którzy ogród zimowy ECS, przyległy korytarz oraz galerie wypełniali po brzegi, w dużej mierze dotyczyły nadchodzących wyborów parlamentarnych. O potrzebnych 10 milionach głosów, aby zwyciężyć, bo to zwycięstwo nie spadnie nam z nieba! Potrzebie namawiania znajomych, sąsiadów do wzięcia udziału w wyborach uzasadniając to koniecznością mówienia prawdy, przyzwoitości, przejrzystości reguł, o tym czego nas obecna władza pozbawiła. Bo przecież Polki i Polacy mają prawo do szczęścia. Szczęśliwej Polski już czas i od jutra do roboty, zostało nam 40 dni!

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.